29 Bieg Niepodległości Warszawa

11 listopad

to szczególny dzień dla wszystkich Polaków. Tego dnia już drugi rok z rzędu wybraliśmy się do Warszawy aby właśnie w stolicy obchodzić święto dnia Niepodległości. My jako grupa biegowa na sportowo braliśmy udział jak sie okazało w największym biegu w Polsce.

Dziękujemy za możliwość uczestniczenia i promowania naszego Miasta Wieluń w tym wspaniałym biegu. Oklaski należą się Urzędowi Miasta! Trzeba stawiać na sport i zaszczepiać w ludziach chęć aktywności.

Do stolicy wybraliśmy się wszyscy razem zwartą grupą 21 osobową. Prognozy nie zapowiadały się optymistycznie ale nie to było najważniejsze a uczczenie święta niepodległości. Wspaniała atmosfera i ten niezapomniany hymn który został odśpiewany przez uwaga ponad 15.500 sportowców znajdujących się w stolicy.
Wszyscy spodziewali się że może paść rekord frekwencji i tak było tym razem. Ukończyło bieg ponad 15.000 biegaczy.
Nasze wyniki po raz kolejny zadziwiają nawet Nas samych. 5 zawodników z Wieluń BIEGA pokonało granice 40 min i to z dużą nawiązką.
W Warszawiw najlepszy wśrod naszych okazał sie Arkadiusz Gęsiak który dystans 10 km pokonał w 36.17 co dało mu 117 miejsce.

Brawa też należą się naszym kibicom którzy dzielnie czekali na mecie aby kibicować i czekać na Nas startujących. Dziękujemy dziewczyny

Po takich wyjazdach przychodzi duża chęć do trenowania i niestrudzenie dążenia do celu aby być lepszym. Warto trenować i warto cieszyć się bieganiem bo daje dużo radości i szczęścia. Fajnie że jesteśmy…..