Frankfurt > Wrocław > Chorzów !

Kolejne wyniki z pasjonującego weekendu… tym razem opiszemy Pawła Urbaniaka, Michała Packiego oraz Łukasza Walkowiaka.
Każdy z chłopaków ścigał się w innym mieście tej niedzieli co pokazuje, że sezon startowy rozpoczyna się na całego.

Po krótce Paweł wystartował w 16 Frankfurter Mainowa Halbmarathon. Wystartował jakże mocno i znakomicie bo ukończył półmaraton z czasem 1.25.24 co dało mu 2 miejsce wśród wszystkich startujących Polaków oraz 144 miejsce Open.

Michał Packi pobiegł we Wrocławiu na 5 edycji Wroactiv. Michał wbiegł na mete ze znakomitą życiówką 41.22 co dało miejsce 217 Open. Gratulujemy życiówki Michał!!!

Łukasz Walkowiak pojechał do Chorzowa gdzie wystartował w biegu na 10 km a meta jakże pięknie usytuowana została na nowym stadionie Śląskim. Łukasz zmagał się nie tylko z trasą ale także z chorobą i gorączką za co podwójnie gratulujemy hartu ducha i wytrwałości w nie poddawaniu się. Wynik Łukasza 52.20 co dało 1213 miejsce.

Piękne wyniki chłopakie a o to co napisał o biegu Paweł:
16. Frankfurter Mainova Halbmarathon za mną. Na start w miescie, którego panoramę zdobią strzeliste drapacze chmur, uchodzące za panoramę miasta zdecydowałem się już wcześniej. Na starcie półmaratonu stanęło 3600zawodników zająłem 144miejsce z wynikiem 1:25:24 co jest drugim wynikiem wśród Polaków! Warunki były bardzo dobre, bezwietrznie i temperatura w granicach 14 stopni,trasa natomiast prowadziła dookoła urokliwego Frankfurtu ,w głównej mierze wzdłuż Menu. Start i meta usytuowana była na stadionie Eintrachtu Frankfurt,gdzie jeszcze 2 lata temu grała nasza reprezentacja swoje spotkanie eliminacyjne z Niemcami  Tak więc cieszę się ogromne ,że właśnie w tak wspaniałych warunkach udało mi się osiągnąć rezultat który sobie zakladałem i ustanowiłem tym samym swój nowy rekord życiowy!