Garmin Ultra Race 53

W ostatni weekend dwóch naszych zawodników debiutowało w górskim biegu na dystansie ultra.
Zawody odbyły się w Górach Stołowych, a start i meta zlokalizowane były nad przepięknie położonym zalewem w Radkowie. W ciągu trzech dni w zawodach wystartowało łącznie ponad 1100 zawodniczek i zawodników, którzy do wyboru mieli jeden z czterech dystansów: 81 km, 53 km, 24 km lub Challenge 158k który składał się z tych trzech biegów dzień po sobie.
Rafał Z Kordianem w sobotni poranek rzucili wyzwanie trasie 53km z 1840 m przewyższenia w pionie. Duża ilość stromych podbiegów oraz ciężkich technicznych zbiegów dała się bardzo mocno w kość naszym zawodnikom, ale za to jaką wielką satysfakcję po biegu  Wielkim plusem jest malownicza, urozmaicona trasa biegu biegnąca wokół Parku Narodowego Gór Stołowych. Profesjonalna organizacja i super oznaczenie trasy na której ciężko było się zgubić mimo trudów dytansu. Na pewno wrócimy tam za rok walczyć o nowe cele 
W biegu wzięło udział ponad 400 osób. Czasy naszych biegaczy:
6:06:42 Kordian Pilarski – msc: 57 – 6 miejsce w kat. wiekowej
6:55:59 Rafał Grobelny – msc: 141

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *