40 Bieg Jesienny im. Red Tomasza Hopfera

40 Bieg Jesienny im. Red Tomasza Hopfera – Parzymiechy 10 km

Podsumowanie weekendowych startów rozpoczynamy od biegu na który wybieramy się co roku ? Parzymiechy ściągają nas zawsze wspaniała atmosferą i profesjonalnie zorganizowanym biegiem który ma 40 letnią tradycję. Jest to jeden z najstarszych biegów w Polsce a można tam pobiec 10 km na atestowanej trasie oraz przejść 5 km NW na którym też mieliśmy swoich reprezentatów ?Rysia i Jole którzy zajęli czołowe miejsca.

Super pogoda do biegania więc było wiadomo, że posypią się rekordy życiowe i pudła w kategoriach wiekowych. Pod nieobecność Arka o czołowe miejsca walczyli Damian i Jacek którzy ewidentnie mają ostatnio mega gaz w nogach ?

Jednak najważniejsza tego dnia nagroda spadła na całą naszą drużynę która zajęła 3 miejsce w klasyfikacji drużynowej ustepując tylko zespołowi Kalinowski Team oraz Florian Zajączki Drugie. Na ten sukces pracują wszyscy a te nagrody i miejsca na podium cieszą najbardziej. Mamy mocną drużynę i niech już tak zostanie jak najdłużej ??

Podium w kategoriach wiekowych wywalczyli też
Damian Szczesny – 1 miejsce w M30
Jacek Mordalski – 3 miejsce M16
Grzesiu Stoparek – 3 miejsce M40

Bieg ukończyło 180 biegaczy a open wygrał zawodnik z Ukrainy Boghdan Mykhailo z czasem 31.58. Wyniki naszych biegaczy prezentują się tak: